Artykuł Cię zaciekawił? Dowiedziałeś się czegoś więcej? Koniecznie zostaw komentarz! Skomentuj jako pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami. Napisz, jak oceniasz nasz artykuł i zostaw opinię. Weź udział w dyskusji. Masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć więcej na temat poruszanego zagadnienia? Daj znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać. Dziękujemy za Twój wkład w budowę bazy komentarzy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami i komentarzami innych użytkowników.
Fakty i mity dotyczące importu aut z Japonii
Jeszcze niedawno na polskim rynku samochodowym panowały samochody sprowadzane z Niemiec. Jednak w ostatnim czasie na ulicach można spotkać coraz więcej pojazdów importowanych z Japonii, która może pochwalić dobrymi markami motoryzacyjnymi. Dlatego przed podjęciem decyzji o zakupie takiego samochodu warto poznać wszystkie fakty i mity na temat tych pojazdów.
Czy sprowadzanie samochodu z Japonii jest opłacalne?
Największą zagadką na temat Japońskich aut, jest fakt, że mimo obowiązującego tam ruchu lewostronnego, wciąż można spotkać pojazdy z kierownicą po prawej stronie. Takie wyjątkowe samochody są dla tamtejszej społeczności oznaką bogactwa, dlatego import takich aut może wydawać się niezwykle opłacalny. Po pierwsze takie pojazdy nie wymagają wykonywania dodatkowych przekładek i skomplikowanych przeróbek, przez co są od razu gotowe do jazdy w warunkach europejskich.
Co więcej, auta japońskie są często kupowane bardziej w celach kolekcjonerskich niż użytkowych, dlatego także mogą wyróżniać się bardzo małym przebiegiem i dobrym stanem niewykazującym śladów eksploatacji. Ponadto auta sprowadzane z Japonii są zwykle użytkowane w mniejszym stopniu niż europejskie, głównie przez wzgląd na duże zatłoczenie i dobrze rozwiniętą sieć metra, która stanowi szybszy środek transportu niż samochód. Oprócz tego japońskie auta mogą być idealnym wyborem dla miłośników nowoczesnych technologii i ułatwień elektronicznych, gdyż ta sfera jest w Azji bardzo dobrze rozwinięta.
W jaki sposób sprowadzić auto z Japonii?
Japoński rynek samochodowy może pochwalić się nie tylko flagowymi pojazdami tamtejszej produkcji, ale również świetnie zachowanymi autami marek europejskich, takich jak BMW czy Mercedes. Jednak przy sprowadzaniu samochodów z Japonii przeszkodę mogą stanowić formalności, które często są czasochłonne i trudne do zrealizowania. Dlatego decydując się na zakup japońskiego auta, warto skorzystać z oferty firmy pośredniczącej w takiej sprzedaży. Wysokiej jakości pojazdy dostępne są u importera samochodów Tokio Cars, który przedstawia szeroką ofertę zarówno aut klasycznych, jak i pojazdów innych marek. Samochody skupowane z Japonii często mogą cechować się mniejszym przebiegiem i lepszym stanem niż te oferowane przez sprzedawców w Europie.
Dziękujemy za dodanie oceny
Błąd - akcja została wstrzymana
Dodaj komentarz
Dziękujemy za dodanie komentarza:
Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.
Błąd - akcja została wstrzymana